10:38 27.04.2023 Життя школи

День цивільного захисту

...

День цивільного захисту 

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 квітня в нашому ліцеї відбувся День цивільного захисту.

День розпочався з Державного Гімну України та  виховних годин, на яких класні керівники використали наочні та технічні засоби, щоб у змістовній формі розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, а також правила поводження з ними.

Медична сестра ліцею Тарасова О.В. та вчитель біології Гончарук І.Є. продемонструвала надання першої медичної допомоги при опіках, враженні струмом, при кровотечах, переломах, а також правила накладання турнікета на уражені кінцівки. 

Усі класи мали дуже насичений і цікавий день: 

  • У  початковій школі відбулися практичні заняття про правила дорожнього руху.
  • Учні 5-их – 6-их класів мали естафету з елементами цивільного захисту, бесіду про небезпечні знахідки  та основи мінної безпеки.
  • Учні  7-их класів  –  інтегрований урок з англійської та німецької мови «Uniting the world’s leading specialists for the safety and security of future generations» та  практичні заняття з домедичної підготовки «Карітас», які проводила мама  сестричок 7-Б класу  Войтановська М.
  • У 8-их класах  про надання першої домедичної допомоги розповідала мама однієї з учениць 8-Б класу Камінська Н.; практичне заняття  «Надання невідкладної допомоги при кровотечі»  провела Гебура О., мама учениці-8-А класу. А ще восьмикласники мали практичне заняття  «Як упакувати та зберігати аптечку», яке проводили Матюшина М., Тарасова О. І, звісно, естафета з елементами цивільного захисту.
  • Для учнів 9-11 класів було проведено практичне заняття «Техніка накладання кровоспинного турнікета» та естафету з елементами ЦЗ.
  • А ще була організована виставка дитячих малюнків.
  • Крім цього, згадали й сьогоднішню сумну дату – річницю аварії на ЧАЕС. Учні 6-А класу підготували виховний захід. Та майже усі класи переглянули фільму «Дзвони Чорнобиля».
  • Завершальним етапом була  евакуація і  захоплива та пізнавальна зустріч з рятувальниками Управління запобігання НС та ЦЗ по Львівській МТГ ГУ ДСНС України, на якій демонстрували роботу обладнання, що використовується в пожежах та при надзвичайних ситуаціях.

 

 

Фото