22:43 01.04.2023 Життя школи

«Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього», ‒ саме під таким гаслом учні 6-А та 7-Б класів вирушили у поїздку до Звенигорода

...

«Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього», ‒ саме під таким гаслом учні 6-А та 7-Б класів ліцею «Галицький» вирушили у поїздку до Звенигорода ‒ древнього поселення часів Київської Русі. 

Поїздка була чудовою: ознайомились зі звичаями та побутом міста, дізнались більше про визначних постатей, які були на теренах західноукраїнських земель доби Русі, мали можливість торкнутись сторінок історії за допомогою віртуальної реальності (3D окуляри), пройшли цікавий квест та отримали нагороди.

Звісно, погода сприяла такому активному відпочинку: діти проводили час на свіжому повітрі, шукали закопані артефакти, розгадували загадки! Цікаво, пізнавально, енергійно…

Не залишились й без обіду, який, власне, приготували самотужки на майстер-класі з виготовлення піци. 

Дорогою назад була можливість відвідати фортифікаційну споруду ‒ Старосільський замок. Загадкове й містичне місце притягувало своєю енергетикою, а діти мали змогу зробити гарні світлини та весело провести час.

 

Фото