10:40 17.12.2021 Поради психолога

Поради для батьків учнів

Батьківська громада є добровільним формуванням, створеним на основі єдності інтересів батьків закладу щодо реалізації прав та обов’язків своїх дітей під час їхнього навчання в ліцеї.

...

У своїй діяльності батьквська громада керується Конституцією України, законами України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Про об’єднання громадян", Конвенцією ООН "Про права дитини", "Положенням про загальноосвітній навчальний заклад”, Статутом закладу та іншими нормативно-правовими актами в галузі освіти та міжнародного законодавства з прав дитини.

Представнки батьківської громади: Гусак Марія, Земзюліна Ольга, Кучук Ірина, Гродзіцька Оксана.

 

1. Кожного ранку перед приходом до школи виконувати замір температури тіла дитини і перевіряти наявність респіраторних симптомів.

 

2.Інформувати класного керівника про підвищення температури (більше 37,2) та погіршення самопочуття дитини до початку занять. У випадку підвищеної температури, забезпечити перебування дитини вдома.

 

3.Для батьків вхід у приміщення школи заборонений, окрім осіб, що супроводжують дітей з особливими освітніми потребами, які при вході повинні одягати бахіли.

 

4.Батьки та супроводжуючі особи повинні одягати респіратор або захисну маску так, щоб були покриті ніс та рот.

 

5. Допуск учнів у школу здійснюється відповідно до графіку початку занять з 7.30 до 8.30 та маршруту руху, затвердженого керівником закладу.

 

6. При найменших ознаках нездужання упродовж дня, дитина відразу ізольовується і батьки зобов'язані негайно її забрати.

 

7.Батькам учнів, які належать до категорій, яким не рекомендовано перебування в закладах освіти (особам із хронічними легеневими хворобами. особам, які мають розлади імунної системи. особам із захворюванням на цукровий діабет, тощо) інформувати керівника закладу освіти до початку навчального року про продовження навчання за формами здобуття освіти, що максимально відповідають потребам їхнього захисту та безпеки (наприклад, педагогічний патронаж, екстернатна, сімейна (домашня) або дистанційна форми здобуття освіти).

 

8. Всі питання щодо організації освітнього процесу з’ясовувати засобами електронного зв’язку.

 

Будьте здорові та відповідальні!

Новини розділу Поради психолога

...
10:38 14.12.21 Поради психолога
Принципи позитивного виховання дітей
...
11:44 16.12.21 Поради психолога
Взаємини школи із сім’ями учнів
...
10:41 17.12.21 Поради психолога
Кібербулінг