22:09 06.10.2022 Життя школи

З нагоди Міжнародного дня миру в ліцеї було нагороджено учнів за сумлінну й невтомну волонтерську працю

...

У рамках національно-патріотичного виховання  з метою заохочення учнів до надання волонтерської допомоги, формування і розвитку соціально активної, гуманістично спрямованої особистості, виховання громадянської позиції, національної самосвідомості, формування  високих моральних якостей, особистої відповідальності за доручену справу, умінь співпрацювати та допомагати іншим та бажання підтримувати державу та людей з нагоди Міжнародного дня миру в ліцеї було нагороджено учнів за сумлінну й невтомну волонтерську працю, безкорисливу допомогу та людяність, за те, що у такий непростий час для нашої країни стали її маленькою опорою та підтримкою.

Окрему подяку не лише від ліцею, а й від Львівської міської ради отримав учень11-А класу   Віталій Матюшин, який є волонтером в Домівці врятованих тварин. Хлопець  працював з тваринами-переселенцями, зокрема разом з іншими волонтерами відправив за кордон до господарів близько 1500 собак. 

А ще у Львівській міській раді подякували Вікторії Бубняк, педагогу-організатору закладу,  та усім  учителям, які  усіма можливими способами долучалися до волонтерської діяльності. 

Фото

Мітки: волонтерство