22:39 08.04.2023 Життя школи

У рамках Тижня здоров'я вчителька біології та основ здоров'я провела для учнів багато цікавих заходів

...

У рамках Тижня здоров'я  вчителька біології та  основ здоров'я провела для учнів багато цікавих заходів. 5-А та 5-Б клас мав урок про мінну безпеку. Школярі працювали в парах, розмальовували. І саме в такій розважальній формі знайомилися із виглядом вибухонебезпечних предметів, місцями, де вони можуть бути та правилами безпеки.

Учні 7-Б класу писали радіодиктант від Пса Патрона "Спільно до безпеки" і дізналися, як поводитися із вибухонебезпечними предметами.

Учні 6-А та 6-Б класів виконали вправу "Кола на воді". Добирали слова на кожну букву слова «здоров'я». Які ж були цікаві відповіді… І зробили висновок, що колір здоров' я ‒зелений. Він уособлює значну енергію, ентузіазм, весну, щастя, свіжість та життєву силу.

Учні 9-А класу вчилися користуватися турнікетом та вивчали склад аптечки першої допомоги. Правильно зібрана аптечка і розумне використання лікарських засобів може врятувати життя людині.

Усі проведені заходи впродовж тижня надихнути учнів до покращення свого способу життя. Здоров'я ‒ це найбільша цінність, це те, без чого людина не може бути щасливою.

 

Фото